TCM v boji s kilogramy

Jak zhubnout je v dnešní době jedno z nejvyhledávanějších témat. Cítit se skvěle ve svém těle bývá často podmíněno ztrátou několika kilogramů a v tomto vám můžeme pomoci my s čínskou medicínou.

Nejsme všichni stejní. I když je „vrcholek problému“ – obezita, u každého podobný, „kořeny problému“ mohou být různé. A v tom spočívá síla TCM – zjistíme příčinu, kterou můžeme ovlivnit.

jak to bude probíhat?

Po vstupní diagnostice, která nám zásadně pomůže nastavit individuální přístup k redukci váhy, vám upravíme jídelníček podle vašeho „obrazu“ a konstituce a navrhneme režimová opatření, která zajistí, abyste i během diety měli dostatek energie a cítili se dobře. Nastavíme vám čtyřtýdenní redukční plán.
Obrovským pomocníkem na naší cestě je akupunktura. Při redukční dietě používáme jak ušní, tak celotělovou. Funguje tak, že napíchneme jehličku do speciálního bodu ušního boltce nebo těla, čímž se stimuluje bod, který snižuje či zklidňuje chuť k jídlu. Akupunktura zvyšuje klidový metabolismus, to znamená, že například v noci spálí člověk více kalorií, než před aplikací. Případně nasadíme bylinnou léčbu.
Jednoduchá režimová opatření, správné rozvržení jídel během dne tak, abyste shazovali kila a přitom nehladověli. A co je nejdůležitější – vypěstování a zafixování takových stravovacích stereotypů, které zabrání známému „jojo efektu“.
Správná strava a životospráva odlehčí nejen tělu, ale i hlavě, pročistí a detoxifikuje bez zbytečných ztrát vitální energie.

čtyřtýdenní redukční program

– vstupní komplexní diagnostika pomocí TCM
– individuální léčba metodami čínské medicíny
– ušní akupunktura na podporu zvládnutí redukce jídla
– vytvoření jídelníčku a doporučená režimová opatření
– individuální doporučení pro pohybové aktivity a výuka cílených Qi Gong cviků

ceník