omlazení pomocí TCM

V tradiční čínské medicíně patří omlazovací techniky do rámce učení o pěstění života. Péči o vnějšek dominovaly omlazovací techniky, zacílené na obličej. V průběhu mnoha staletí i tento obor shromáždil nepřeberné množství zkušeností, ze kterých můžeme čerpat i dnes při péči o moderního člověka a jeho neustále se stupňující hlad po dokonalosti.
Každá žena (a nejen ona) chce být krásná a umět si svou krásu co nejdéle udržet. Pomůžeme Vám toho docílit pomocí beauty akupunktury.

jak to funguje?

Ovlivňuje nejenom vlastní projevy na kůži (jako např. vrásky, kruhy a váčky pod očima, pigmentové skvrny) svým lokálním působením, ale dokáže určit i vnitřní příčinu jejich vzniku a tuto dalšími „pomocnými“ metodami (celotělová akupunktura a bylinná léčba) aktivně řešit. Kůže se stává pružnější, vyhlazenější, zářivější, tvář vypadá mladší. Vrásky se vyhlazují, tonus obličejových svalů se zvyšuje. To vše přirozeně, bez chemie. A protože léčba nepůsobí jenom na tvář, ale na organizmus jako celek, zlepšuje se i celkové zdraví a psychická pohoda. Proto výraz kosmetická akupunktura nevyjadřuje její působení zcela výstižně, mnohem lepší je výraz BEAUTY akupunktura – akupunktura pro krásu.

průběh léčby

Na začátku se doporučujeme cca 5 sezení v odstupu týdne až dvou. Na konci této základní „kůry“ jsou již patrné zjevné výsledky. Podle přání pacientky potom další sezení opakujeme s odstupem asi jednoho měsíce, tak, aby dosažený efekt byl co nejlepší a vydržel co nejdéle.

ceník